Skocz do zawartości

Tematy

Letty to aplikacja przyszłości do przechowywania plików. Lekki program pod wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne, którego głównym celem są prędkość, bezpieczeństwo, anonimowość i innowacja.

Wszystkie wgrywane pliki są szyfrowane, a klucz do ich odkodowania (tzw. "hashcode") otrzymuje tylko i wyłącznie osoba, która wgrywa plik. Nie przechowujemy kluczy na własnych serwerach, ani też innych danych o plikach, co gwarantuje anonimowość przechowywanych danych naszym użytkownikom. Użytkownik wgrywający plik może dodatkowo zabezpieczyć go jeszcze własnym, tekstowym hasłem. Maksymalna prędkość pobierania i wysyłania w programie to 100 Mbps w opcji premium dla niezalogowanych użytkowników zaś 100 KB/s dla zalogowanych 150 KB/s.

Letty jest programem, który od początku pisany był z myślą o optymalizacji - brak instalatora, brak opóźnienia w starcie aplikacji, brak limitów prędkości pobierania i wysyłania (możesz wykorzystać pełną prędkość swego łącza) internetowego. Pełna stabilność, prostota i perfekcjonizm. Tego typu projektowanie aplikacji nie pozostało przeszkodą w tym, aby Letty prezentowało także nowoczesny interfejs, umożliwiało zaawansowaną konfigurację i integrację z systemem.

Spełnienie podstawowych założeń pozwoliło na rozwój szeregu innowacyjnych udogodnień. Automatyczne pobieranie nowo dodanych plików z podanych w ustawieniach linków gwarantuje bycie zawsze na bieżąco. Programowanie działania aplikacji pozwala na pełną kontrolę zachowań komputera. Letty zaproponuje pobranie pliku po skopiowaniu klucza (hashcode) do schowka, pobierze najnowsze subskrybowane pliki, a jak skończy - wyłączy komputer.

Jest to jedyny program do przechowywania plików, który gwarantuje satysfakcję z poziomu bezpieczeństwa oraz wsparcia. Jako, że jesteśmy przekonani o niezawodności naszego systemu, oferujemy wszystkim naszym użytkownikom pełne wsparcie techniczne i szybką pomoc. Dodatkowo posłużyć można się forum, które skupia społeczność użytkowników aplikacji z całego świata.

Jakie są zalety czasowego konta premium?

W przypadku kont wykupionych na określony czas, użytkownik dostaje na start 30,00 GB transferu i codziennie (przez cały okres ważności konta) jest on odnawiany, tj. dodawane jest do niego 6,00 GB, o ile suma transferu nie przekracza 30,00 GB.

Jak mogę zbierać punkty?

1. Poprzez polecenie Letty innym użytkownikom. 1 zarejestrowany użytkownik = 100 punktów.
Link przez który można polecać Letty innym użytkownikom znajduje się w menu "Wymień punkty"

Jak mogę wymienić punkty i ile muszę ich mieć?

1. Punkty można wymienić w panelu na stronie po lewej klikając opcję "Wymień punkty".
2. Wymienić punkty można tylko i wyłącznie na transfer 100 pkt. = 1 GB transferu, czyli korzystne warunki ;).

×