Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

O Nas
Co robimy?

GoWarez to społeczność, która przygotowuje się do dostarczania wysokiej jakości płyt DVD i Blu-ray w wysokiej rozdzielczości i dobrej jakości. Obecnie mamy ponad 20 000 okładek do wyboru. Istnieje ogromna różnorodność od starej do nowej. Posiadamy również etykiety, które możesz wydrukować bezpośrednio na płycie.

Zarejestruj się i odwiedź nasze forum, na którym możesz poprosić o pokrycie, którego nie ma w bazie danych. Istnieją również inne kategorie, do których można się poruszać.

Polecamy

Po zaginięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho), lokalna policja otwiera śledztwo. Ale po 37 godzinach bez jakiegokolwiek tropu, David decyduje sam sprawdzić miejsce, w którym nikt nie szukał śladów jego córki. Jej laptop. W supernowoczesnym thrillerze śledzimy internetowe ścieżki kontaktów dziewczyny żyjącej w świecie komunikatorów i sieci. Teraz David musi odnaleźć się w tym świecie, zanim jego córka zniknie na zawsze…

Dziesięć lat po apokalipsie, w efekcie której ludzie muszą koegzystować z duchami zmarłych, Roni otrzymuje zatrważającą wiadomość zza grobu. Razem z Kirkiem, tajemniczym kolegą z klasy, Roni schodzi do świata cieni, gdzie zacierają się granice między żywymi a umarłymi i rozpoczyna desperacki wyścig z czasem, aby zatrzymać przebiegłego mordercę.

Nasz Zespół

Pablo

Adminstrator

Moderator

Cover Designer

Kasia

Programista